ویژگی های نرم افزار حسابداری رستورانی - بهترین نرم افزار حسابداری رستورانی

ویژگی های نرم افزار حسابداری رستورانی - بهترین نرم افزار حسابداری رستورانی


همه اتفاق ها از آشپزخانه شروع می شود

 

فرمول های تولید و بهای تمام شده

شروع فرایند تولید یک غذا و ثبت هزینه های تولید آن غذا تاثیر بسازیی در قیمت گذاری و سود و زیان آن محصول و رستوران دارد .

یک مدیر موفق با در نظر گرفتن تجارب سر آشپز خود می تواند با استفاده از فرمول تولید و بهای تمام شده نرم افزار حسابداری رستورانی سحاب بیشترین بهره وری را از تولید غذا داشته باشد و میزان دست مزدها هزینه های جاری و مالیات هر غذا را نیز در فرمول تولید خود لحاظ نماید.

 

خرید مواد اولیه و نگه داری در انبار ها

 

خرید و انبارداری

رستوران ها معمولا مسولین خرید با تجربه ای دارند که مایحتاج رستوران را روزانه ،هفتگی ، ماهانه و حتی سالانه بسته به نیاز رستوران تهیه می نمایند.

مسولین خرید باید به صورت لحظه ای و انلاین از نیاز های مربوط به آشپز خانه با خبر باشند ، نرم افزار تحت وب سحاب این امکان را به خریداران می دهد که به صورت همیشه آنلاین از نیاز های آشپرخانه مطلع باشند و با در دست داشتن حتی یک تلفن موبایل هوشمند  عملیات فاکتور خرید خودرا ثبت و به اضافه نمودن آن کالا ها به صورت کاملا اتوماتیک در قسمت انبارداری نرم افزار حسابداری رستورانی بپردازند.

 

خیال صندقداران و سفارشگیران و گارسون ها راحت باشد

 

ثبت سفارش هوشمند به همراه مدیریت میز ها و پیک های موتور

زمانی که تعداد سفارش ها در یک رستوران بالا می رود یک  صندوق سفارش گیر هوشمند سحاب می تواند به کمک صندوقداران آن رستوران بیآید .

گارسون ها به وسیله سفارش گیر های همراه سحاب و با در دست داشتن تلفن های هوشمند و تبلت های خود عملیات ثبت غذا را بر سر میز ها انجام داده و همزمان یک فاکتور به صندوق دار و یک فاکتور به آشپزخانه ارسال می نماید این فاکتور تا زمان پرداخت بسته نمی شود دلیل این مثالی بامزه اما منطقی است امکان دارد مشتری پر خوری چندین ساعت روی یک میز باشد و کلی سفارش داده باشد ، و زمانی که از غدا سیر شود با فاکتور کامل سفارشات خود روبه رو شده و به این ترتیب امکان دارد که یک میز چندین غذا را ثبت کند ، برای این موضوع هم تدابیری اندیشیده شده است شما میتوانید از یادآور مربوط به میز ها استفاده کنید و از وضعیت میز های رستوران با خبر باشید.

برای مشتریان بیرون بر و در خانه هم فکر شده ، مدیریت مشتریان و مدیریت پیک موتوری های سیستم حسابداری رستورانی سحاب به شما کمک می کند تا تمامی مشتری های یک رستوران به موقع به غذای خود برسند .

مشخصات مشتری فقط به کد اشتراک ختم نخواهد شد ، مشتریان عضو باشگاه مشتریان می شوند و به ازای  خرید های بیشتر یا سفارش از منو خاص می توانند امتیاز کسب کند و جزو مشتریان طلایی رستوران شوند و به وسیله سیستم ایجاد بارکد مشتریان ، کارت عضویت طلایی برای آن ها صادر شود و همچنین به پشتوانه سیستم CRM هوشمند و آنلاین از طریق پنل اس ام اسی و پیام های صوتی از تخفیفات دوره ای رستوران شما با خبرمی شوند.

 

حسابدار رستوران خود شوید

 

دریافت و پرداخت ، مدیریت صندوق ها ، مدیریت چک ها ، مدیریت بانک ها ، ترازنامه ، دفاتر و … در اختیار شماست ، استفاده نمایید.

تجمع فاکتور های فروش غذا …. تعدادی بیرون بر تعدادی حضوری … فاکتور های پیک موتوری کجاااست ؟؟

آیا فاکتور های خرید آشپزخانه را گم کردم …. نه تعدادی از آن ها پشت میز ام افتاده است ….

خسته شده ام …

سیستم حسابداری تحت وب رستورانی سحاب تمامی ورودی ها و خروجی های یک رستوران را به صورت کامل و جامع به شما نمایش میدهد بخشی از این اسناد عبارت اند از :

 

 • فاکتورخرید مایاحتاج
 • سود حاصله از تولید غذا
 • هزینه های تولید غذا
 • دریافت ها و پرداخت ها
 • ترازنامه ها
 • سود و زیان
 • بدهکار و بستانکاران
 • دفاتر مالی
 • فروش غدا به تفکیک حضوری ، بیرون بر و پیک موتوری
 • نحوه تسویه فاکتور ها نقدی ،بانکی، نسیه ، چکی و ترکیبی
 • مدیریت صندوق ها
 • مدیریت چک های دریافتی و پرداختی

 

یک میز تمیز و مرتب حق یک حسابدار خوب است .

 

مدیریت مجموعه خود را به صورت لحظه ای انجام دهید حتی از راه دور

 

گزارشات پیشرفته از تعداد مشتریان و فاکتور های ثبت شده تا سود تولید یک غذا  و محاسبه ضایعات مواد خام

تمامی اتفاقات رستوران به صورت لحظه ای و آنلاین مشاهده نمایید ، از ورود کارمندان در سیستم و نمایش رویداد های آن ها تا کسب اطلاعاتی دقیق از تولید و فروش غذا ها ، گزارشات پیشرفته حتی بدون نیاز به حضور در رستوران  و …

نرم افزار حسابداری رستورانی سحاب به شما کمک می کند تا روند پیشرفت رستوران خود را بهبود ببخشید و همراه به سمت بهترین بودن قدم بردارید

تماس
واتس اپ
تلگرام