تضمین کسب و کارها با نرم افزار حسابداری تحت وب و آنلاین

تضمین کسب و کارها با نرم افزار حسابداری تحت وب و آنلاین


دنیای کسب و کار هرروزه متاثر از فن آوری های روز دست خوش تغییرات میشود . روزی با به وجود آمدن ماشین حساب ، چرتکه از میدان به در شدند و روزی ماشین های حسابی که روزگاری کارآمد بودند جای خود را به کامپیوتر های پیشرفته و نرم افزار هایشان دادند .

امروزه با گسترش فضای وب در بین مردم ، کسب کارها برای ارتباط بهتر با مشتریان و مدیریت بهتر خودشان ، بیش از پیش به فضای وب نیاز دارند و این نیاز انکار ناپزیر است.

امروزه مشتریان تمایل به این دارند تا با کسب و کارهای مورد نیازشان (فروشگاه ها ، رستوران ها ، انبار ها ) بر روی بستر وب ارتباط برقرار کنند به این صورت که غذا ، تاکسی ، کالا ، لوازم خانگی ، لوازم آرایشی و بهداشتی ، پوشاک مورد نیاز خودرا از طریق وب سفارش دهند . در کشور های پیشرو در فناوری کسب و کارها اغلب فعالیت خود را بر بستر وب گسترش داده اند به طوریکه برند های کوچک و بزرگ دارای وب سایت های فروشگاهی هستند و فروش خودرا در مقیاس قابل توجهی گسترش داده اند .

در برهه ای از زمان در کشورمان شرکت های نرم افزاری ، نرم افزارهایی را با عنوان " نرم افزار های حسابداری " تولید و برای کسب و کارها عرضه می کردند .این گونه نرم افزار ها برای آن دوره زمانی مناسب و راه گشا بود و بسیاری از کسب و کارهارا به نحو عالی مدیریت می کردند . امروزه در اکثر کشورهای پیشرفته نرم افزار های تحت وب با شایستگی کامل جایگزین نرم افزارهای تحت ویندوز شده اند .

در نرم افزارحسابداری تحت وب هیچگاه نیاز به گرفتن نسخه های پشتیبان بصورت روزانه یا ساعتی نیست همه کارها بر عهده نرم افزار می باشد. نرم افزارحسابداری تحت وب تحت تاثیر هیچ نوع حادثه ای قرار نمیگیرند و همواره در دسترس کسب و کارها هستند تنها چیزی که برای استفاده از نرم افزارهای حسابداری تحت وب نیاز است ارتباط با شبکه جهانی اینترنت است.

نرم افزارحسابداری تحت وب همیشه در دسترس هستند و برای استفاده از نرم افزار نیازی به کامپیوتر ندارید و با تبلت یا گوشی هم میتوانید به نرم افزار متصل شوید

مشتریان کسب و کارها تا قبل از ظهور نرم افزار های تحت وب ، برای استفاده از خدمات فروشگاه یا رستوران یا انواع دیگر کسب و کارها باید یا بصورت فیزیکی مراجعه میکردند یا در مواردی نادر تلفنی درخواست خدمات میکردند ، امروزه شرایط به طور کلی عوض شده و کسب و کارها می توانند با داشتن نسخه ای از نرم افزار های مدرن تحت وب به مشتریان خود بر بستر وب سرویس دهند و مشتریان خودرا چند برابر کنند.

مجموعه نرم افزاری سحاب با تکیه بر تجربه حضور موفق در بازار تولید نرم افزار طی سالها اقدام به تولید نرم افزارهای مدیریت کسب و کار، تحت وب سحاب نموده اند که همواره در حال به روز رسانی به جدید ترین تکنولوژی های روز دنیاست .

سحاب تشکیل شده از ماژول های حسابداری تحت وب فروشگاهی ، باشگاه مشتریان ، انبارداری آنلاین ، حسابداری تحت وب رستورانی  و ... است .

سحاب علاوه بر مدیریت کسب و کار شما ، کسب و کارهای شمارا بر بستر وب هم مدیریت میکند و شما میتوانید به مشتریان خود بصورت آنلاین سرویس دهی کنید .

با انتخاب نرم افزارهای تحت وب شما میتوانید در هزینه های نگهداری کامپیوتر ، هزینه سخت افزار ، هزینه برق وبسیاری هزینه های دیگر صرفه جویی کنید .

با انتخاب مجموعه نرم افزارهای (حسابداری تحت وب فروشگاهی ، باشگاه مشتریان ، انبارداری آنلاین ، حسابداری تحت وب رستورانی ) همین امروز آینده کسب و کار خود را تضمین کنید .

برای اطلاعات بیشتر می توانید به سایت ما مراجعه فرمایید

https://sahabapps.com/

سایت شرکت نرم افزاری سحاب